Життя

Зеленський про участь у президентських виборах: Я про це багато думаю

Дмитро Гордон
Життя/Зеленський про участь у президентських виборах: Я про це багато думаю
Зберегти
Вигляд
Комік та шоумен Володимир Зеленський, який є потенційним кандидатом у президенти України, заявив, що багато думає про участь у президентських виборах. Про це він розповів в інтерв'ю Дмитру Гордону.

«Я про це думаю, дуже думаю. Схиляюсь (пауза, ред.)… зарано про це говорити... Я про це дуже серйозно думаю, я про це багато спілкуюсь із сім’єю, для мене їхня думка дуже важлива», — сказав Зеленський.

Він пояснив, що рідні дуже хвилюються за нього з приводу цього, оскільки він «вкрай справедлива людина».

«Вони дуже бояться щодо мене, тому що глибоко розуміють, яка я людина… Вони розуміють, наскільки я гостро, радикально і вкрай справедливий… Я копаюсь як у салаті «Олів’є». Я така людина, я буду до кінця стояти, а вони дуже хвилюються, що я така людина», — додав він.

Також Зеленський заявив, що у будь-якій ситуації «завжди буде думати про те, що з ним станеться, коли він вийде із цієї ситуації».

«У мене є гроші, у мене є нерухомість, у мене є бізнес… Але головне це — хто ти, я не хочу внутрішньо себе втратити, я хочу, щоб мене поважали люди», — сказав Зеленський.

«Я ніколи не піду на жодні умови, щоби втратити свою честь і гідність», — наголосив шоумен.

Раніше 25 грудня Зеленський заявив, що партія «Слуга народу», членом якої він є, іде в політику.

Зазначимо, партію «Слуга народу» зареєстрували в Україні у грудні минулого року. Керівником політичної партії «Слуга народу» є Баканов Іван Геннадійович, який є юристом «Квартал 95» з 2013 року.

Шоумен Володимир Зеленський, який також офіційно не оголошував про намір брати участь у виборах, за останніми соціологічними даними, є один із лідерів у президентській гонці: він поступається лише лідерці Батьківщини Юлії Тимошенко і посідає 2 місце у рейтингу.

Зазначимо, що Зеленського включають до політичних рейтингів, а українці готові за нього голосувати попри те, що він офіційно не оголошував про намір балотуватися в президенти.

Кампанія до виборів президента в Україні розпочнеться 31 грудня. Вибори президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України мають пройти 27 жовтня 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Пов`язані новини