Президент України Володимир Зеленський заявив, що в українських вищих навчальних закладах планують створювати стартап-платформи, які допомагатимуть розвиватися новоствореним інноваційним підприємствам.

Про це Зеленський повідомив під час зустрічі з президентом Японської асоціації нової економіки в межах свого офіційного візиту до Японії, передає прес-служба Офісу президента.

«Плануємо розвиток інноваційної інфраструктури шляхом відкриття бізнес-інкубаторів, акселераторів та інноваційних платформ, відкриття знакових R&D-центрів світових корпорацій, створення інноваційних чи стартап-платформ у закладах вищої освіти», — повідомив Зеленський.

Він зазначив, що Україна має великий потенціал у секторі ІТ-послуг, однак наразі українських фахівців у цій галузі у світі сприймають як «дешеву робочу силу».

«Для нас важливо це змінити. Ми хочемо створювати ІТ-продукт і продавати його у світі», — додав президент.

Прес-служба Офісу президента зазначає, що японські інвестори зацікавилися проєктом «держава у смартфоні», який Зеленський та уряд намагаються втілити в Україні.

11 липня 2019 року в Україні запрацював Фонд підтримки стартапів. Цьогоріч на його фінансування виділили 300-350 мільйонів гривень.

Також раніше Кабмін створив Фонд державного стимулювання винаходів.

Раніше повідомлялось, що український школяр із Закарпаття Валентин Фречка здобув золоту медаль у категорії «Наука» на «Олімпіаді геніїв» у США. 

Раніше повідомлялось, що український стартап залучив 15 тисяч євро за перемогу у конкурсі від Volkswagen.

Поділитись: