Перше засідання Національної ради реформ, Київ, 30 червня 2020 року
Фото:

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський провів перше засідання Національної ради реформ — він вимагав, аби кожна реформа давала результат.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

У засіданні взяли участь керівництво уряду та парламенту, а також голова виконкому Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі.

«Будь-яка реформа — це перш за все результат. Коли ти йдеш вулицею й почуваєшся в безпеці. Коли ти приходиш додому, а в кишені є гроші, тобто ти заробляєш. Тому для мене реформи — це можливість», — розповів Зеленський про своє бачення реформ.

Щодо конкретних галузей президент наголосив на важливості:

  • судової реформи, «бо в Україні існує великий запит на справедливість та безпеку»;
  • створення ефективної системи охорони здоров’я;
  • доступності кредитів;
  • реформування податкової системи;
  • пришвидшення приватизації.

«Хтось повинен нести відповідальність та давати результат. Тому я думаю, що це головне завдання для Національної ради реформ. Зробити все, щоб нам всім хотілося жити в Україні», — підсумував президент.

Нагадаємо, 7 травня президент Володимир Зеленський призначив Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету Національної ради реформ.

Раніше Зеленський запропонував Саакашвілі посаду віцепрем'єра з питань реформ. Сам експрезидент Грузії назвав це «великою честю». Однак у підсумку в Раді не знайшлося голосів для цього призначення і Зеленський вирішив дати екс-президенту Грузії іншу посаду.

8 травня Грузія викликала свого посла в Києві для консультацій у зв'язку з призначенням Саакашвілі на посаду глави Виконавчого комітету реформ при президенті України. Водночас грузинський прем'єр Георгій Гахарія тоді заявив: це не означає, що під сумнів поставлять дипломатичні відносини або стратегічне партнерство країн.

Поділитись: