Зеленський спілкуватиметься з журналістами «увесь день» у фудкорті
Фото:

Kyiv Food Market

Завтра, 10 жовтня, президент Володимир Зеленський проведе на фудмаркеті в Києві прес-марафон і спілкуватиметься з журналістами «увесь день».

Про це повідомили в Офісі президента.

«Глава держави відповідатиме на запитання журналістів протягом усього дня. Місце проведення: Kyiv Food Market», — йдеться у повідомленні.

Незвичним є формат спілкування — журналісти ставитимуть запитання президенту групами по 7-10 осіб. Групи змінюватимуть одна одну щопівгодини.

Повідомлення про прес-марафон Офіс президента оприлюднив удень 9 жовтня і надав на акредитацію медіа менше ніж 4 години — до 18:00 цього ж дня. Чому саме на Kyiv Food Market у Зеленського не пояснили.

Kyiv Food Market нещодавно відкрився поблизу станції метро «Арсенальна». Власники — Алекс Купер, відомий за подібним «Міським ринком їжі» в Одесі і Михайло Бейлін, власник мережі ресторанів La Famiglia (Catch, Bigoli, Semifreddo), Світлани Миронової та Дмитра Галбмілліона.

Нагадаємо, наприкінці серпня Зеленський дав інтерв'ю про свої перші 100 днів на посаді, але дав його не журналістам, а актору із серіалу «Слуга народу» Станіславу Боклану.

Прес-секретарка президента Юлія Мендель заявила, що це інтерв'ю не означає, що анонсованої ще в червні великої прес-конференції Зеленського не буде.

До цього глава держава дав інтерв'ю в автомобілі «Тесла», в якому не видно, хто спілкується з ним (там був заступник глави Офісу президента Юрій Костюк). Тому його й назвали інтерв'ю «Теслі».

Поділитись: