Президент України Володимир Зеленський виконав вимогу чоловіка, який захопив заручників у Луцьку. Згодом після звільнення заручників та затримання зловмисника, відео зникло.

Відповідне відео глава держави опублікував на своїй сторінці у Facebook.

На ньому президент сказав фразу «Фільм "Земляни" 2005 року. Дивитися усім». Це була одна з вимог чоловіка, який захопив заручників. Друга вимога — щоб усі топ-чиновники записали відеозвернення, де скажуть, що вони «терористи в законі». Її поки ніхто не виконав.

Оновлено: пізніше президент видалив відео зі своїх сторінок у соцмережах. Однак ми встигли його завантажити.

Речниця Зеленського Юлія Мендель також заявила у коментарі «Українській правді», що президент розмовляв з чоловіком, який утримує заручників, після чого той відпустив з автобуса трьох людей

«Завдяки розмові президента Володимира Зеленського з чоловіком, який називає себе Максимом "Плохім", який утримує автобус з людьми у Луцьку, троє людей покинули транспортний засіб і зараз перебувають на свободі. Президент і надалі тримає ситуацію на контролі», — сказала Мендель.

Вранці 21 липня у центрі Луцька чоловік захопив рейсовий автобус із близько 20 заручниками. Він заявив, що має вибухівку та зброю. Вже було чути кілька пострілів, відомостей про постраждалих наразі немає.

Читайте усі деталі в нашому текстовому онлайні.

Поділитись: