Кандидат у президенти Володимир Зеленський, який лідирує у передвиборчій гонці, має 15-кімнатну віллу в італійському місті Форте-дей-Мармі, яку не вніс до декларації.

Про це повідомило «Слідство.Інфо».

За даними журналістів, він володіє разом із дружиною Оленою. Будинок розташований за 600 метрів від моря — вісім хвилин пішки до пляжу. 

Зеленський «забув» вказати у декларації 15-кімнатну віллу в Італії
Фото:

«Слідство.Інфо»

«Згідно з документами, отриманими «Слідством.Інфо», у 2017 році італійська фірма San Tommaso S.R.L., задекларована Зеленським, придбала 15-кімнатний будинок у тосканському містечку Форте-дей-Мармі», — зазначають журналісти.

Фірма заплатила за будинок 3,8 мільйона євро.

Фірма заплатила за будинок 3,8 мільйона євро
Фото:

«Слідство.Інфо»

Журналісти зазначили, що Форте-дей-Мармі відомий як місце, де хазяйнують росіяни. Зокрема, у цьому місті розташовані будинки Романа Абрамовича, Олега Дерипаски та Михайла Прохорова.

Журналісти звернулися до Зеленського з запитаннями, чому ця вілла не вказана у декларації, чи користується він цією нерухомістю та чому обрав саме це місто.

Прес-служба кандидата відповіла лише, що його декларація «заповнена відповідно до чинного законодавства України»

Зазначимо, що у своїй декларації Зеленський вказав 4 квартири в Києві, заміський будинок, а також квартири в Ялті та Великій Британії.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: