Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з найбільшими бізнес-асоціаціями закликав інвесторів брати участь у програмах «інвестиційна няня» та «податкові канікули від приватизації на понад 10 мільйонів доларів».

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

За словами Зеленського, уряд придумує нові інвестиційні програми, спрощуючи життя бізнесу, для того, аби надати йому захист «вже зараз», поки не проведено судової реформи.

«Чому ми придумуємо інвестиційні програми? Для того щоб ви вже зараз почувалися безпечно в Україні, щоб ваш бізнес був захищеним», — пояснив президент.

Крім цього Зеленський закликав інвесторів, зокрема представників «Європейської бізнес асоціації» та «Американської торговельної палати» брати участь у вже анонсованих програмах для інвесторів: обирати «інвестиційну няню» (за умов інвестицій в економіку на понад 100 мільйонів доларів) та отримувати податкові канікули на 5 років (за умови приватизації якого-небудь державного підприємства на суму понад 10 мільйонів доларів).

«Ми зараз займаємося всім — ми виконуємо роботу, яку в сучасній європейській державі президент і уряд вже просто не виконують. Але зараз ми «чистимо» Україну від усього бруду, а його дуже багато», — додав Зеленський.

Про запровадження «інвестиційних нянь» повідомив 22 січня президент Володимир Зеленський. Крім цього він анонсував податкові канікули для тих інвесторів, які вкладуть у приватизацію понад 10 мільйонів доларів.

Першою «інвестиційною нянею» для інвесторів погодився стати міністр інфраструктури Владислав Криклій. Так він пообіцяв захищати інвестиції в численні інфраструктурні проєкти в Україні.

Поділитись: