Президент Володимир Зеленський заступився за вчителів проєкту Всеукраїнська школа онлайн, яких критикують за допущені під час уроків помилки.

Свою позицію президент висловив у відеозверненні.

Він підтримав вчителів та зауважив, що за короткий термін вони подолали страх телекамер і стали вчителями для всієї України.

«Вам вдячні мільйони батьків та школярів за доступ до знань. Помилитись – не страшно. Страшно – за все своє життя не створити нічого, окрім нечистот. Страшно це бути ніким і самостверджуватись за рахунок приниження інших людей», — сказав Зеленський і додав, що адресує ці слова «кожному хейтеру, який вважає своїм священним обов’язком написати гидоту на адресу українських вчителів».

Нагадаємо, 6 квітня в Україні стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн», який має на меті забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

В Офісі президента також повідомили, що майже третина глядачів ранкового ефіру дивилася саме «Всеукраїнську школу онлайн», а загальна аудиторія першого дня проєкту склала понад 3,3 млн «учнів» різного віку.

Поділитись: