Президент України Володимир Зеленський зателефонував міському голові Києва Віталію Кличку та попросив погасити заборгованість перед державним Виробничим об’єднанням Південний машинобудівний завод за придбані трамваї.

Відповідний дзвінок Зеленський зробив одразу, як йому поскаржилось керівництво заводу під час візиту Зеленського до Дніпра, повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Вони виконали замовлення, а грошей люди не отримали. До мене звертаються як до Президента, я телефоную вам», — повідомив Зеленський.

Також президент зазначив, що, за словами працівників заводу, у Києві оголосили новий тендер на купівлю трамваїв, однак його умови прописали таким чином, щоб переможцем змогла стати іноземна компанія.

«Але найголовніше питання не в цій заборгованості, хоча я прошу вас її сплатити, а в тому, що вони хотіли брати участь у тендері, але його кваліфікаційні умови прописали таким чином, що український виробник не може брати в ньому участі. Тобто умови прописані під постачання з-за кордону», — додав Зеленський.

Також під час відвідин Дніпра президент пообіцяв посприяти виділенню необхідного фінансування на реконструкцію аеропорту міста.

Поділитись: