Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким затвердив нову структуру Державного бюро розслідувань. Так, у бюро з'явиться управління з розслідувань справ Майдану.

Президент підписав указ № 41/2020 5 лютого.

Змінилася структура центрального апарату Держбюро розслідувань.

У ДБР утворять:

  • головні слідчі, оперативні та оперативно-технічні управління, управління внутрішнього контролю, забезпечення особистої безпеки, а також із розслідування злочинів, вчинених у зв’язку з масовими протестами у 2013–2014 роках;
  • управління правового забезпечення, міжнародного співробітництва, кадрової роботи та держслужби, режимно-секретної роботи та захисту інформації, фінансової діяльності, інформаційних технологій;
  • відділи по роботі з громадськістю та ЗМІ та організаційно-аналітичного забезпечення;
  • патронатну службу.

Також у структурі бюро залишається 7 територіальних управлінь: у Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську та Києві.

При ДБР створять Інститут підготовки кадрів Держбюро розслідувань та Науково-дослідний інститут судових експертиз ДБР.

Нагадаємо, 20 січня стало відомо, що колишній адвокат Віктора Януковича Олександр Бабіков офіційно став заступником директора Державного бюро розслідувань.

Інформація про можливе призначення Бабікова з’явилася раніше. Так, громадська організація  «Родини Героїв Небесної сотні» виступила проти призначення Бабікова через конфлікт інтересів.

Водночас у своєму зверненні Венедіктова запевнила, що жодного конфлікту інтересів не буде, а критика призначення Бабікова є «маніпуляцією».

Поділитись: