Президент Володимир Зеленський заявив, що йому виписали штраф за відвідування кав'ярні у Хмельницькому, приміщення якої мало бути закрите для відвідувачів.

Про це він розповів журналістам під час робочого візиту до Чернігова.

Під час огляду Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Зеленський був у масці, але коли підійшов до журналістів, попросив дозволу зняти її.

«Можна зняти маску? Так мене краще чути. А то буде як на Хмельниччині — випишуть мені штраф. І в принципі правильно зробили», — сказав Зеленський.

ОНОВЛЕНО: Згодом поліція Хмельницького склала адміністративні протоколи на власника та відвідувачів кафе, де був Зеленський.

«У результаті проведеної перевірки поліцейські склали адміністративні матеріали за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) на власника кафе та відвідувачів, зокрема президента України Володимира Зеленського, керівника Офісу президента України Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова, головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, голову Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габінета та Хмельницького міського голову Олександра Симчишина», — йдеться в повідомленні правоохоронців.

Нагадаємо, 3 червня Офіс президента опублікував фото та розповів, як Володимир Зеленський сходив у Хмельницькому в кав’ярню. Але приміщення таких закладів можуть відкритися лише з 5 червня.

У коментарі hromadske у кав'ярні запевнили, що відвідувачів у приміщення не пускають, а президента пропустили, бо «є норми культури».

Згодом Зеленський заявив, що готовий заплатити штраф, якщо він щось порушив. А головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив, що відвідини кав'ярні потрібно сприймати як інспекцію, а не порушення.

Поділитись: