Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий заплатити штраф за те, що сходив у Хмельницькому в кав’ярню, якщо в цьому є порушення.

Про це Зеленський заявив журналістам у Хмельницькому.

«Я готовий заплатити штраф, якщо щось порушив. Мені сказали, запросили, я зайшов, усе там перевірив», — запевнив президент.

Його речниця додала, що «вчора все перевірили, все відповідає нормам».

Прокоментувати ситуацію також вирішив головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він пояснив, що це відвідини кав'ярні потрібно розглядати не як порушення карантину, а як інспекцію того, як працюватимуть заклади з 5 червня.

«Ми йшли вулицею і захотіли взяти каву. Ресторатори, як і інший бізнес, хочуть відкритися раніше, вони звернулись до нас і сказали, що вже готові виконувати норми, які ми опублікували. Ми зайшли перевірити. Усе було так, як прописано в наших нормах. Я сидів трохи далі, контролював», — запевнив Ляшко.

Нагадаємо, 3 червня Офіс президента опублікував фото та розповів, як Володимир Зеленський сходив у Хмельницькому в кав’ярню. Але приміщення таких закладів можуть відкритися лише з 5 червня.

У коментарі hromadske у кав'ярні запевнили, що відвідувачів у приміщення не пускають, а президента пропустили, бо «є норми культури».

Детальніше про черговий етап послаблення карантину в Україні з 5 червня читайте ТУТ.

Поділитись: