Президент України Володимир Зеленський свій перший закордонний візит здійснить до Брюсселя, де проведе низку зустрічей з чиновниками ЄС.

За інформацією джерел «Радіо Свобода» в Києві і Брюсселі, візит Зеленського запланований на 4 червня.

Президент України зустрінеться з керівниками ЄС, зокрема з головою Європейської ради Дональдом Туском та головою Єврокомісії Жан Клодом Юнкером. Крім того, за даними видання, Зеленський планує зустрітися в штаб-квартирі НАТО з генсеком Альянсу Єнсом Столтенбергом.

Як повідомляє «Українська правда з посиланням» на власне джерело, візит президента України запланований на 5 червня.

Запрошення відвідати Брюссель Зеленському під час зустрічі в АП передали генеральний директор Директорату Єврокомісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення ЄС Крістіан Даніельссон та виконавчий директор з питань Європи та Центральної Азії в Європейській службі зовнішньої дії Томас Майр-Гартінг.

Оновлено: в Адміністрації президента підтвердили цю інформацію: Зеленський 4-5 червня буде з візитом в Брюсселі, де зустрінеться з Туском, Юнкером і Столтенбергом.

Після перемоги на виборах Зеленського запрошували приїхати з візитом глави низки європейських держав, зокрема лідери Польщі, Литви, Чехії, а також Ізраїлю.

Нагадаємо, 27 травня Зеленський вперше як президент побував на Донбасі біля лінії зіткнення.

Поділитись: