Президент Володимир Зеленський зняв санкції з онучки італйського диктатора Александри Муссоліні, яка була наглядачкою за «виборами» у самопроголошених «Д/ЛНР», архів
Фото:

Alessandra Mussolini/ Facebook

Президент Володимир Зеленський зняв санкції з онучки італійського диктатора Беніто Муссоліні Алесандри Муссоліні, яка, за даними РНБО, спостерігала за «виборами» у самопроголошених «Д/ЛНР».

Відповідний указ Зеленський підписав 14 травня. Цим же указом президент продовжив санкції проти російських соцмереж.

Так, Муссоліні потрапила під санкції у березні 2019 року. Їй на три роки заборонявся в'їзд в Україну, блокувалися її активи, також вона не могла виводити капітал з України.

Оновлено: Кандидат політичних наук Антон Шеховцов звернув увагу на те, що онучка Муссоліні потрапила до санкційного списку випадково. Алесандру Муссоліні переплутала з іншим італійським політиком зі схожим іменем — Алессандро Мусоліно. Він спостерігав за «виборами» у самопроголошених «Д/ЛНР».

Вона у 2003 році заснувала власну партію «Соціальна ініціатива», яка проіснувала менше, ніж три роки. У 2014-2019 роках Муссоліні була депутаткою Європарламенту як прихильниця «Європейської народної партії», але у 2019 році вона програла перевибори та пішла з політики.

Також Зеленський зняв санкції з:

  • Валентини Свєшнікової — «секретар дільничної виборчої комісії» Алчевська на «виборах» в самопроголошеній «ЛНР»,
  • Тетяни Лободи — голова «територіальної виборчої комісії» в Донецьку,
  • Наталії Чеботарьової — голова «дільничної виборчої комісії» в Донецьку,
  • Галини Бороздіної та Олена Гурʼєвої — голови «виборчкомів» в самопроголошених «Л/ДНР».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський продовжив на три роки заборону на російські інтернет-ресурси, зокрема соціальні мережі «ВКонтакте» та «Одноклассники».

Поділитись: