Новообраний президент України Володимир Зеленський 6 травня зустрівся із главою Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом у його резиденції при Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.

Про це повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ.

«Глава УГКЦ привітав пана Володимира з обранням на президентське служіння, а також виявом до нього великої довіри українського народу. Архиєрей запевнив його у відкритості УГКЦ до співпраці на партнерських засадах для добра українського народу та нашої держави», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Зеленський подякував архієрею за служіння, яке здійснює УГКЦ на окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму, «зберігаючи таким чином зв'язок із цими громадянами України та надаючи їм належну опіку».

Раніше Зеленський зустрівся із представниками Ради рабинів України.

Також Зеленський зустрівся з предстоятелем Православної церкви України митрополитом Епіфанієм. Під час зустрічі вони обговорили війну на Донбасі, роль церкви у житті держави та теми боротьби з корупцією і бідністю.

Пізніше Володимир Зеленський зустрівся з почесним патріархом Київським і всієї України Філаретом, який привітав Зеленського з перемогою на виборах та закликав використати дану йому владу «для сприяння добру і подолання зла».

Також Зеленський зустрівся з предстоятелем Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП), митрополитом Онуфрієм.

Поділитись: