Новобраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з предстоятелем Православної церкви України митрополитом Епіфанієм
Фото:

Іван Сидор/Facebook

Новобраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з предстоятелем Православної церкви України митрополитом Епіфанієм у Михайлівському Золотоверхому монастирі у Києві.

Про це повідомили у прес-службі ПЦУ,

​«Митрополит Епіфаній привітав новообраного президента України Володимира Зеленського і побажав мудрості, сили й наснаги у відповідальному служінні українському народу», — написав помічник митрополита та священик храму Теплої Софії Іван Сидор. у Facebook.

«Під час зустрічі обговорювалися проблеми, які стоять перед українцями, зокрема, багаторічний конфлікт на Донбасі. Новообраний глава держави і митрополит Епіфаній були єдині в тому, що церква повинна молитися, а держава — робити все, щоб всі регіони нашої країни жили в мирі і спокої. Також обговорювалися теми боротьби з корупцією і бідністю», — заявили у прес-службі команди Зеленського.

Глава ПЦУ привітав Зеленського з Великоднем та перемогою на виборах, і подарував новообраному президенту репринтне видання «Острозької Біблії».

Нагадаємо, 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Володимира Зеленського на виборах президента України. Так, за результатами другого туру виборів Зеленський отримав 73,22% голосів виборців (13 541 528 людей), які взяли участь у голосуванні. Його опонент Петро Порошенко набрав 24,45% (4 522 450 людей).

Загальна явка у другому турі президентських виборів, який відбувся 21 квітня, склала 18 491 837 виборців (61,37%).

Поділитись: