Переможцю другого туру президентських виборів Володимиру Зеленському не вдасться розвернути курс України з європейського на проросійський, адже українці не просто звикли, а й погодилися з цим вибором.

Таку думку Громадському висловив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

«Україна давно визначила свій шлях, ще у 2014 році. Якщо 3/4 України вважають Росію агресором, який президент може розвернути курс держави з європейського на проросійський», — сказав він.

Та додав, що у випадку зміни курсу «Зеленського змете не Галичина, і навіть не Київ» — «ніхто не буде розвертати такий курс».

Він також зазначив, що йому в цьому контексті незрозуміла наляканість виборців Порошенка:

«Якщо Україна давно визначила питання мови насправді, де всі визнають, що українська мова є єдиною державною. А російською вільно користуються всі інші, хто бажає у себе вдома, дітей вони однаково вчать українській, однаково діти ходять в університети, то навіщо піднімати цю тему? Бо українець до цього вже не просто звик, він з цим давно погодився. Немає цієї проблеми».

По Україні Центрвиборчком уже опрацював 90.83% електронних протоколів голосування у другому турі президентських виборів. Володимир Зеленський обганяє Петра Порошенка на понад 48%.

Поділитись: