Місцеві мешканці Луганської області розповіли у коментарях hromadske, що чули бій, який тривав зранку 18 лютого поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний, що на Луганщині

Так, капелан Юрій, який живе у Золотому, розповів hromadske, що обстріли з боку бойовиків почалися ще близько 6 ранку, а українська сторона відповіла на обстріли бойовиків орієнтовно через 50 хв.

«Сьогодні був обстріл у районі Золотого, розпочався він орієнтовно о пів на 6, а поруч з Новотошківським — за годину до цього. Як я чув, відповідь з нашого боку прийшла хвилин через 50 після обстрілу», — розповів він.

Юрій уточнив, що після боїв виїхав з населеного пункту, однак йому телефонували й розповіли, що зараз бої притихли.

Про те, що бої розпочалися у цей час і нещодавно призупинилися розповіла іще одна мешканка Золотого — Елла.

«У нас тут в Золотому чи не 4 вулиці, і добре чути весь цей жах. Стріляють тут десь з 5:30, зараз трохи притихло. Я не військова людина і не знаю, з якого боку обстрілювали, але постріли йшли сильні», — розповіла вона.

Ще одна мешканка Золотого Ірина розповіла hromadske, що чула постріли у районі Оріхового, Золотого-4 та Новотошківського.

«У нас все «нормально» — згадався 2014 рік, стріляють дуже сильно. Ми хвилюємося за наших людей… Раніше було зрозуміло, з якого боку обстрілюють, а зараз ми лише чуємо, що з важкої артилерії, автоматів і кулеметів», — уточнила вона.

Фельдшерка Лілія Швець, яка мешкає у Трьохізбенці, що біля Кримського, розповіла, що чула постріли ще з вечора 17 лютого.

«У нас тут всі шоковані, бахкати поблизу почали з 10-ї вечора вчорашнього дня. Ми з чоловіком — медики, на ногах з 12 ночі, в людей почалися панічні атаки, інсульти, то ми їздимо селом. Нині (станом на 9:45 — ред.) не так сильно у нас тут чути, здалеку вибухи. Але такого вже давно не було», — розповіла вона.

Нагадаємо, сьогодні зранку, 18 лютого, бойовики атакували позиції українських військ поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За кілька годин бій закінчився. У ньому загинув один військовий, ще четверо дістали поранення. Позиції українських захисників не втрачені.

Поділитись: