Унаслідок циклону «Глорія» в Іспанії загинули вже щонайменше 13 людей. У зв’язку з цим уряд країни вирішив скликати екстрену нараду 24 січня.

Про це повідомляє Reuters.

Кількість загиблих від стихії сягнула 13 після того, як каталонська влада заявила про два знайдених тіла 23 січня. Одна з цих жертв загинула під час ловлі риби у прибережному містечку Аметлья-де-Мар — чоловіка віднесло в море. Другого чоловіка знайшли мертвим у своїй машині в Кабасі, де сталася повінь. 

Ще четверо людей, як і раніше, вважаються зниклими безвісти.

«Я думаю, що зараз нам важливо об’єднатися і співпрацювати пліч-о-пліч, що ми і робимо», — заявив прем’єр-міністр Педро Санчез журналістам після польоту над постраждалими від стихії районами східної Іспанії.

Національний метеорологічний орган повідомив, що шторм почав відступати, але десятки шкіл все ще не працюють і понад 100 доріг залишаються перекритими.

Нагадаємо, на східному узбережжі Іспанії вирують потужні вітри та пройшли сильні дощі й снігопади. Від них, зокрема, потерпає Каталонія. Поряд з Барселоною, в невеликому містечку Тосса де Мар, піниста морська вода затопила кілька вулиць. Також солона вода поглинула тисячі гектарів рисових полів.

Поділитись: