Життя / Соціальний захист

Журі обрало представника України на Дитячому Євробаченні-2018

10 вересня, 2018 14:48
Життя/Соціальний захист/Журі обрало представника України на Дитячому Євробаченні-2018
Зберегти
Вигляд
Україну на Дитячому Євробаченні-2018 представлятиме 11-річна вінничанка Даріна Красновецька з піснею «Say love».

Україну на Дитячому Євробаченні-2018 представлятиме 11-річна вінничанка Даріна Красновецька з піснею «Say love».

Про це за результатами національного відбору повідомляє UA:Перший.

Міжнародний пісенний конкурс відбудеться 25 листопада в Мінську.

До фіналу національного відбору разом з Даріною увійшли ще 9 учасників. Їх оцінювало журі з урахуванням дорадчого голосу від глядачів, які голосували онлайн.

До складу журі входили лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, співачка та членкиня правління Суспільного Олександра Кольцова, співак та композитор LAUD, співачка Софія Куценко та народна артистка Марія Бурмака.

Переможниця національного відбору Даріна Красновецька професійно займається вокалом понад 5 років. У 2016 році вона брала участь у вокальному талант-шоу «Голос. Діти». Крім того, вона протягом двох років бере участь у дитячому фестивалі «Чорноморські ігри», де в 2017 році перемогла в номінації «Дівчата (молодша група», а в 2018-му одержала перемогу в середній групі.

«У кожної людини є своя мрія. Моя ж – це перемога у Дитячому Євробаченні-2018!», – сказала Красновецька.Дитяче Євробачення — це щорічний міжнародний конкурс для дітей до 15 років, у якому беруть участь країни-членкині Європейської мовної спілки. Цього року Дитяче Євробачення відбудеться у Білорусі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євробачення могло загальмувати реформу Суспільного мовлення — наглядова рада НСТУ 

Нагадаємо, 9 липня НСТУ заявила, що Україна вперше не братиме участі в дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» через недофінансування суспільного мовника.

Пізніше НСТУ заявила, що Україна все ж візьме участь у пісенному конкурсі попри недофінансування, про яке повідомляли раніше.

Україна не проводила телевізійний відбір — на нього не було коштів. Дитячий відбір проводили в режимі онлайн.

Більше про:
# Євробачення-2018
Пов`язані новини