Журналіст Бутусов стане позаштатним радником міністра оборони. Він працюватиме на громадських засадах
Головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов працюватиме позаштатним радником міністра оборони на громадських засадах. Він перебуватиме на цій посаді впродовж двох місяців.
Про це повідомив сам журналіст та пресслужба Міністерства оборони.
«Досягнуто домовленості про призначення Юрія Бутусова радником міністра оборони України на громадських засадах. Ефективне міністерство, боєздатні збройні сили — є над чим працювати», — йдеться у повідомленні відомства.
До цього Бутусов заявив, що погодився стати радником голови Міністерства.
«Я прийняв рішення за результатами бесіди прийняти пропозицію стати позаштатним радником міністра оборони терміном на два місяці. Тепер чекаю відповіді від Міноборони», — зазначив він.
За словами Бутусова, у Міністерстві оборони йому пропонували на вибір чотири посади. Однак він вважає, що всі вони не відкривають доступу до ухвалення рішень. Тому він вирішив стати позаштатним радником, щоб мати можливість ширше повідомляти про ситуацію у сфері оборони країни.
«У мене не буде свого кабінету в МО (Міністерстві оборони — ред.), я не буду «розв'язувати питання», розставляти «своїх людей», я залишаюся журналістом», — наголосив він.
Чому призначили Бутусова?
Юрій Бутусов є головним редактором видання «Цензор.НЕТ». Зокрема, він висвітлює ситуацію у сфері оборони країни, а також конфлікт на Донбасі та справу щодо операції із захоплення «вагнерівців».
У зв'язку з цим Міністерство оборони запропонувало журналісту посаду. Там наголосили, що «критична налаштованість не виключає співпраці і пошуку точок дотику».
«Для активного громадянина завжди є можливість переходу від теорії до практики, від позиції стороннього ментора до посадовця, готового на практиці довести вартість своїх знань і слів», — зазначили тоді у відомстві.
Журналіст погодився, але наголосив, що чекає на зустріч із міністром оборони або з президентом. Він навіть оприлюднив власну програму дій.
Юрій Бутусов наголосив, що у Міністерстві оборони хочуть дати йому одну із посад, щоб він припинив писати правду. Після цього у відомстві заявили, що не мають вакансій, які б відповідали його рівню професійних амбіцій.
Проте згодом у Міністерстві оборони таки запросили журналіста, щоб обговорити можливість співпраці.
Автор: Остап Крамар
- Поділитися: