УКРАЇНА

Журналіст Гнап заявив, що залучає до своєї команди політексперта Володимира Федоріна

27 червня, 2018 20:06
УКРАЇНА/Журналіст Гнап заявив, що залучає до своєї команди політексперта Володимира Федоріна
Зберегти
Вигляд
Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап, який напередодні оголосив про початок політичної діяльності, зазначив, що до його новоствореної команди входитиме колишній журналіст, а тепер політичний експерт Володимир Федорін.

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап, який напередодні оголосив про початок політичної діяльності, зазначив, що до його новоствореної команди входитиме колишній журналіст, а тепер політичний експерт Володимир Федорін.

Про це Гнап заявив у коментарі Громадському.

«Політичну програму, політичну платформу ми ще готуємо і доводиться залучати багато людей у якості експертів... Я говорю про себе і своїх однодумців. Ну наприклад, Володимир Федорін — в минулому відомий редактор бізнес-тижневиків, а зараз політичний експерт. Зараз ми працюємо разом», — наголосив Гнап.

Він додав, що у нього є попередня домовленість з багатьма людьми, але з ними ще планується проведення консультацій та «штабних засідань».

«Ми вже говорили про спільні дії, можливо про створення нового політичного проекту з Мустафою Найємом. Він мені прямо сказав, що він не тільки себе представляє, він представляє свою групу, зокрема, Сергія Лещенка, Світлану Заліщук (депутатів від ББП, ред.)», — сказав Гнап.

За його словами, він також вів перемовини про залучення до своєї політсили депутата від «Самопомочі» Єгором Соболєвим.

«Ми також говорили з Єгором Соболєвим, але попередньо, є питання про координацію дій, Єгор не може залишати «Самопоміч». Але у нас з ним одні цінності, є сенс говорити про координацію дій в політиці, про об’єднання політичне», — підкреслив журналіст.

Він також додав, що вважає себе прихильником «правоцентристської ідеології».

Дивіться повне інтерв'ю Гнапа для Громадського у програмі «Нині вже» о 20:00.

Раніше Гнап заявляв, що планує створити нову політсилу з депутатами від БПП, зокрема із Мустафою Найємом.

25 червня журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив, що йде у політику. Гнап заявив, що завершує кар'єру журналіста .

Пов`язані новини