УКРАЇНА

Журналіст «Новой газеты» позивається проти каналу «Россия-24» через звинувачення у вживанні наркотиків

12 березня, 2018 23:56
УКРАЇНА/Журналіст «Новой газеты» позивається проти каналу «Россия-24» через звинувачення у вживанні наркотиків
Зберегти
Вигляд
Журналіст російського видання «Новая газета» позивається проти каналу «Россия-24», ведучий якого звинуватив журналіста у вживанні наркотиків.

Журналіст російського видання «Новая газета» позивається проти каналу «Россия-24», ведучий якого звинуватив журналіста у вживанні наркотиків.

Про це Канигін написав у Facebook.

Журналіст зазначив, що позов стосується, зокрема, ведучого телеканалу Олексія Казакова.

«У скарзі «Новой» до ВГТРК мова йде про сюжет, що вийшов в ефір 24 ​​жовтня 2017 року, де Казаков сконструював в мою адресу звинувачення у вживанні наркотиків. Тобто звинуватив фактично в кримінальному злочині», — написав Канигін.

Журналіст зазначив, що Казаков в ефірі процитував допису у Facebook колеги по ВГТРК Євгена Піддубного, який назвав Канигіна представником «кокаїнової публіки».

«Далі на екран виводиться фрагмент прямого ефіру українського каналу «Громадське» від 11 лютого 2015 року зі моєю участю, де я передавав інформацію із зони бойових дій в Краматорську», — пояснив Канигін.

Журналіст пояснив, що в той час Краматорськ пережив обстріл з реактивної системи «Ураган». Крім того, Канигін пояснив свою поведінку захворюванням, яке у нього з дитинства.

«У кадрі у мене відбувається нервовий тик, присутній з дитинства і посилюється в моменти емоційного напруження; я чхаю, затискаю ніс рукою», — пояснив журналіст.

Канигін анонсував, що скарг «Новой Газеты» буде розглянута Колегією з етики та скарг на пресу 13 березня.

Пов`язані новини