Життя

Журналісти прийшли на прес-конференцію Порошенка у футболках «Хто замовив Гандзюк»

Життя/Журналісти прийшли на прес-конференцію Порошенка у футболках «Хто замовив Гандзюк»
Зберегти
Вигляд
lead
Кілька журналістів прийшли на прес-конференцію президента Петра Поршенка, 16 грудня, в футболках з написом «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Про це повідомив кореспондент Громадського Богдан Кутєпов. 

Нагадаємо, Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. З опіками вона потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Замовники нападу на неї досі не встановлені.  

Раніше Порошенко заявив, що поділяє стурбованість щодо нападів на активістів.

Президент Петро Порошенко 16 грудня у Мистецькому Арсеналі в Києві проводить прес-конференцію. Журналістів про захід повідомили за день. Напередодні, 15 грудня, Порошенко взяв участь в Об’єднавчому соборі, де обрали главу нової помісної Православної церкви в Україні.

Востаннє Порошенко зустрічався з журналістами у на початку 2018-го. Тоді йому довелось відповідати на питання про відпочинок на Мальдівах, про можливість дострокових виборів, свої статки та відсутність будь-яких результатів у розслідуванні вбивства Павла Шеремета.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Коли я обирався президентом, мої статки були набагато більші, ніж зараз», — 10 цитат прес-конференції Порошенка

Пов`язані новини