Кореспондентку відзначили у номінації «Кращий матеріал, присвячений судовим справам щодо подій Євромайдану» за репортаж з засідання Святошинського суду 11 червня.

Громадська ініціатива «Суд людською мовою» створена для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого кола населення у даній галузі. Ініціатива об’єднує громадських активістів, IT спеціалістів та професійних юристів. Мета конкурсу — підвищення обізнаності населення стосовно організації судової системи, реалізації судової реформи, конкретних судових справ, підвищення рівня зацікавленості та довіри населення до судової влади.

21 листопада, коли вручали нагороди, Таня знову була у Святошинському суді Києва на черговому слуханні по розстрілах на Інститутській 20 лютого 2014 року.

«Зазвичай, на суді мало журналістів, але в цей день свідчили Парубій та Пашинський, і не було вільного місця, то ж я сиділа на підлозі, вмостившись на куртку. А ще у мене день народження 20 лютого і я б хотіла, щоб у цей день більше ніколи не вбивали людей у центрі Києва», — каже журналістка.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись: