ENRU

Янукович може мешкати у Підмосков’ї на колишній дачі Будьонного – «Медуза»

Екс-президент України Віктор Янукович може проживати на державній дачі, яка належить одному з підрозділів МВС Росії, у селищі Баковка Московській області.

Про це повідомляє російське видання «Медуза», спеціальний кореспондент якого побував у цьому підмосковному селищі.

Згідно з даними Росреєстру, ця земельна ділянка в Баковці належить федеральній казенній установі «Заміський будинок прийомів «Русичі» при міністерстві внутрішніх справ. Ця ділянка призначена для «будинку прийомів, розміщення іноземних фахівців». На території держдачі є триповерховий цегляний будинок площею 2076 квадратних метрів, а також двоповерхова будівля для господарських потреб площею 768 квадратних метрів: у ній розташовані басейн з доріжками довжиною 25 метрів, комплекс саун, кухня і складські приміщення.

Як вказує видання, раніше на цій території була садиба радянського маршала Семена Будьонного, а після його смерті дача перейшла державі. Нині по сусідству — ділянки дизайнера Валентина Юдашкіна, журналістки і письменниці Юлії Латиніної.  

«У 150 метрах від держдачі розташований побудований кілька років тому комплекс «Скит», де живе патріарх Кирил. Як виявив кореспондент, від запасної хвіртки держдачі до входу в резиденцію патріарха веде добре протоптана стежка», – йдеться у публікації «Медузи».

До цієї державної дачі МВС РФ прокладено окрему дорогу. Видання зазначає, що місцеві жителі розповідають, як щодня кортеж із кількох джипів виїжджає з території близько 11 ранку і повертається через кілька годин. Рік тому джерела «Медузи» розповідали, що приблизно в цей час Віктора Януковича можна зустріти у фітнес-клубі World Class у Жуківці.

Крім того, один з дачників розповів, що на минулих новорічних канікулах у місцевому парку зустрів Віктора Януковича у компанії кількох кремезних чоловіків.

«Помічники по господарству говорили, що на дачі Будьонного живе Янукович, але особисто я бачив його тільки один раз. Вони поводяться скромно, не шумлять і не привертають уваги», – каже співрозмовник «Медузи».

Раніше депутат Держдуми, співак Йосип Кобзон заявив, що по сусідству з ним у Московський області мешкає колишній президент України Віктор Янукович. Кобзон заявив, що той живе за високим парканом під контролем « відповідних органів». Як зазначає «Медуза», високий паркан, про який розповідав Кобзон, належить до іншої ділянки, а не до відомчого володіння.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram