Голова Верховної Ради Андрій Парубій задекларував доходи за минулий рік у розмірі 733 тисяч гривень. З них 288,721 тисяч — зарплата за основним місцем роботи, а 443,771 тисяч — подарунки у негрошовій формі.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій задекларував доходи за минулий рік у розмірі 733 тисяч гривень. З них 288,721 тисячі — зарплата за основним місцем роботи, а 443,771 тисячі — подарунки у негрошовій формі.

Як свідчить е-декларація спікера ВРУ, 47,670 тисячі гривень у 2017 році заробила його дружина у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також у декларації Парубія з'явилася квартира площею 92,1 кв. м.  у Львові вартістю 739, 585 тисяч грн..

Пояснюючи походження своїх статків, Парубій зазначив у Facebook, що це не новопридбана квартира, а та, в якій він вже багато років живе з родиною.

«Після одруження я весь час проживав з сім’єю разом зі своїм батьком в квартирі у Львові, над його квартирою переобладнав горище на окрему мансарду. Фактично, квартира та горище були окремими приміщеннями, але в документах значилися як 1 об’єкт нерухомості і було оформлене на батька та брата», — пояснив він.

Парубій зазначив, що «вирішив навести лад у документах та оформити кожну квартиру як окрему».

«Я переоформив своє право власності на квартиру шляхом дарування від моїх близьких родичів, про що зазначено у моїй декларації», — написав він.

Спікер ВР заявив, що також задекларував готельний номер, у якому мешкає у Києві,  квартиру (21,6 кв. м) у Львові, житловий будинок (32 кв. м) і земельну ділянку площею 1130 кв. м у н.п. Уричі Сколівського району Львівської області (у власності дружини), два автомобілі та 340 тисяч грн та 30,6 тисячі доларів готівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Порошенко у 2017 році заробив понад 16 млн грн — декларація

Поділитись: