Федеральне бюро розслідувань США перевіряє зятя президента США Дональда Трампа Джареда Кушнера в рамках розслідування про зв’язки Адміністрації президента з Росією.

Федеральне бюро розслідувань США перевіряє зятя президента США Дональда Трампа Джареда Кушнера в рамках розслідування про зв’язки Адміністрації президента з Росією.

Про це повідомляє NBCNews з посиланням на ряд анонімних джерел в адміністрації США. Інформацію про інтерес ФБР до Кушнера підтвердили також джерела The Washingot Post.

Слідство вважає, що Кушнер може мати у своєму розпорядженні необхідну для них інформацію. Водночас, слідство не відносить Кушнера в категорію колишніх радників Трампа Пола Манафорта і Майкла Флінна, зв'язки яких є предметом розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни обговорювали можливість впливу на Трампа через його радників — NYT. 

Телеканал повідомляє, що невідомо, чи отримував Кушнер будь-які запити від федеральної влади з приводу розслідування. Також незрозуміло, що саме в діяльності Кушнера привернуло інтерес ФБР.

При цьому наголошується, що Кушнер, щонайменше, один раз в грудні зустрічався з послом Росії в США Сергієм Кисляком, а також з російським банкіром Сергієм Горьковим.

Кушнер в свою чергу заявив, що добровільно з'явиться до комітету з розвідки Сенату в рамках розслідування.

Раніше газета The Washington Post повідомляла, що в рамках розслідування, яке в якості спецпрокурора очолив екс-глава ФБР Роберт Мюллер, збираються допитати особу з ближнього кола президента Трампа.

Нагадаємо, 13 лютого радник президента США з нацбезпеки Майкл Флінн був змушений подати у відставку менш ніж через місяць після вступу на посаду.

Детальніше про обставини відставки Флінна, його зв’язки з Росією та ймовірних наступників читайте у публікації:

Втратити довіру: чому подав у відставку радник Трампа

19 серпня 2016 року Дональд Трамп відправив Пола Манафорта у відставку з посади його керівника виборчої кампанії після нових викриттів, пов'язаних з так званою «чорною касою» Партії регіонів часи президентства Віктора Януковича.

Зв’язки Дональда Трампа з Росією (IНФОГРАФІКА)

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: