Світ / США

З'явився перший тізер восьмого сезону серіалу «Американська історія жахів»

7 серпня, 2018 13:57
Світ/США/З'явився перший тізер восьмого сезону серіалу «Американська історія жахів»
Зберегти
Вигляд
З'явився перший тізер восьмого сезону серіалу «Американська історія жахів». Як раніше анонсував канал FX, який випускає серіал, це буде кросовер першого та третього сезонів: «Будинок-убивця» та «Шабаш». Цей сезон отримав назву «Апокаліпсис».

З'явився перший тізер восьмого сезону серіалу «Американська історія жахів». Як раніше анонсував канал FX, який випускає серіал, це буде кросовер першого та третього сезонів: «Будинок-убивця» та «Шабаш». Цей сезон отримав назву «Апокаліпсис».

У ролику, опублікованому телеканалом FX, показали ядерний вибух.

Ролі у серіалі знову виконають Еван Пітерс, Сара Полсон, Кеті Бейтс, Емма Робертс, Біллі Айкнер, Шайенн Джексон, Леслі Гроссман, Адіна Портер. Також в серіал повернеться актриса Джессіка Ленг.Восьма частина «Американської історії жахів» стартує 12 вересня. 

Серіал виходить на телеканалі FX з 2011 року. Його творці — Райан Мерфіта Бред Фелчак. З першого сезону основний склад акторів серіалу майже не змінюється. У сезоні «Готель» до акторського складу приєдналася співачка Леді Гага. Останній сезон серіалу, «Культ», вийшов в вересні 2017 року.

У трейлері звучить основна музична тема, яку обігрували у кожному з сезонів. Цього разу у ній з'явилися слова.

FX — американський кабельний телеканал, що входить в «News Corporation» та «Fox Entertainment Group».

Найпопулярніші оригінальні шоу каналу — це серіали «Американська історія жахів», «Американська історія злочинів», «Щит», «Частини тіла», «Сутичка», «Сини анархії», «У Філадельфії завжди сонячно».

Раніше повідомлялося, що на фестивалі Comic-Con, який проходив у Сан-Дієго, Warner Bros. представила новий трейлер фільму «Фантастичні звірі: злочини Гріндевальда».

Пов`язані новини