Тематичні вечірки, спеціальні страви в кафе й авторські коктейлі в барах — Нью-Йорк підготувався до прем’єри останнього сезону «Гри престолів» дуже ретельно. Третього квітня тут відбувся передпоказ, а 14 числа — офіційна прем’єра. Фанати чекали на цей день півтора року — кореспондент Громадського Остап Яриш поїхав до Нью-Йорка, щоб відсвяткувати разом із ними.

Восьмий сезон — завершальний, на ньому історія закінчиться. Тож автори серіалу нарешті обіцяють дати відповіді на всі запитання. Найбільша загадка — хто сяде на Залізний Трон і стане володарем Семи королівств. Нью-Йорк у ці дні живе в очікуванні, коли завіса нарешті припідійметься.

В одному з кафе тут пропонують бургер «Дракаріс» і мілкшейк «Драконяче скло» за мотивами серіалу. Бургер — із особливо гострим соусом, як вогонь дракона. Молочний коктейль — із крихтами чорної карамелі. Це наче уламки обсидіану, який у світі серіалу є дуже рідкісною та цінною породою.

У барах роблять авторські коктейлі з тематичними назвами. Для фанатів серіалу одразу зрозуміло, про що йде мова: «Лід і полум’я», «Криваве весілля», «Білий ходок», «Матір драконів», «Зима близько».

Ввечері на Манхеттені організували спільні покази — в деяких барах ажіотаж був настільки великим, що для всіх просто не вистачило місця всередині. Більше про те, як Нью-Йорк святкував прем’єру останнього сезону — дивіться у відеорепортажі.

Поділитись: