Позачерговий з’їзд суддів обрав Худика Миколу Павловича та Шапрана Віктора Валентиновича членам Вищої ради правосуддя.

Позачерговий з’їзд суддів обрав Худика Миколу Павловича та Шапрана Віктора Валентиновича членам Вищої ради правосуддя.

Про це повідомляє кореспондент Громадського. 

Новообрані члени ради правосуддя завтра зранку на з’їзді приймуть присягу членів Вищої ради правосуддя. Також з’їзд завтра обере ще чотирьох членів до Вищої ради правосуддя.

За даними руху «Чесно», Віктор Шапран у 1993 році закінчив Харківський інститут внутрішніх справ. Кар’єру судді розпочав у 1998 році  в Харківському районному суді м. Києва. З 2008 року – суддя Київського апеляційного господарського суду. До початку кар’єри судді мав досвід роботи міліціянта та слідчого.

Згідно з даними декларації родинних зв’язків, син судді – прокурор Київської місцевої прокуратури №2, двоюрідний брат – старший слідчий у Київській області, племінник – помічник судді в Новоград-Волинському, а чоловік сестри – депутат Середньодержнянської районної ради.

За даними «Чесно», Микола Худик закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка у 1993 році. Кар’єру судді розпочав у 1999 році у Кам’янець-Подільському міському суді Хмельницької області. У 2010 році обраний на посаду судді апеляційного суду міста Києва.

До початку кар’єри судді у 1990 році обирався депутатом Галицької районної ради Львова, був юридичним консультантом приватної фірми «РСТ», працював на посаді стажиста в суді, а також юридичного консультанта виконавчого комітету Кам’янсько-Подільської міської ради.

Наразі Вища рада правосуддя складається з 15 членів. З'їзд суддів 15 березня має обрати ще 4-ох членів до Вищої ради правосуддя, таким чином має бути 21 особа. Тоді буде сформовано остаточний склад Вищої ради правосуддя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вища рада правосуддя: Ми будемо реагувати на порушення недоторканності суддів. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: