У США знайдено невідомий раніше роман американського письменника і журналіста Волта Вітмена, повідомляє The Guardian.

У США знайдено невідомий раніше роман американського письменника і публіциста Волта Вітмена, повідомляє The Guardian. Книга має назву «Життя і пригоди Джека Енґла» (The Life and Adventures of Jack Engle). Роман публікувався анонімно в шести випусках нью-йоркської газети Sunday Dispatch у 1852 році. Її єдині примірники, що збереглися було знайдено в архівах Бібліотеки Конгресу США.

Твір виявив аспірант факультету англійської мови та літератури Г’юстонського університету Закері Терпін. Він досліджує літературний спадок Вітмена і займається пошуком творів, що виходили під псевдонімом.

Авторство підтверджує те, що сюжет роману й імена героїв відповідають нотаткам у записнику Волта Вітмена. Впродовж 150 років вважалося, що автор полишив задум, а його чернетки були втрачені.

Роман розповідає історію бідного сироти, який протистоїть корумпованому адвокату і його чесність зрештою винагороджується багатством.

Книгу вже виклали у вільний доступ на сайті журналу Walt Whitman Quarterly Review.

Волт Вітмен (1819-1892) — американський поет, письменник і журналіст, відомий завдяки поетичним збіркам  «Листя трави», «Барабанний бій» і книзі публіцистики «Демократичні далі».

Поділитись: