Кандидат у президенти, самовисуванець Ігор Шевченко оголосив про запуск інтерактивного проекту «Дружина для президента». У ньому він планує знайти собі дружину.

Деталі майбутнього шоу та його мету Громадському розповіла колишня журналістка Ярослава Коба, яка займатиметься проектом і працює в передвиборному штабі Шевченка.

За словами Коби, політик особисто попросив її організувати пошуки дружини. Вона додала, що пообіцяла знайти Шевченку пару, але взамін попросила автомобіль Mini Cooper. Цим шоу вона переслідує мету підняти рейтинги Шевченка як кандидата. І сам політик «напевно теж».

«Він мені розповідав, що справді хоче одружитись, але в нього ніяк це не виходить… Ще влітку він придивляв будинок за містом, йому хтось сказав, що купиш будинок — і дружина притягнеться. По секрету скажу, що його типаж — це така блондинка, схожа на Клаудію Шифер», — розповіла Коба.

Вона пояснила, що шоу планується як гумористичний проект, в межах якого передбачаються відеовипуски, які, ймовірно, будуть транслюватись на одному з українських телеканалів або в YouTube.

«Там буде багато стьобу, будуть порівняння з першими леді країни, з Людмилою Янукович, іншими… Я хочу зробити класне, цікаве, політично-гумористичне шоу, спрямоване на пошук дружини… Не так, як це у шоу «Холостяк», — розповіла організаторка шоу.

До кандидаток будуть висуватись певні вимоги, зокрема, знання англійської мови, розуміння соціально-політичної ситуації у країні. Коба наголосила, що однією з ключових є вимога знати передвиборну програму Шевченка.

«Перша леді і в принципі дружина політика чи людини зі статусом — це не просто жінка, з якою «посиділи-поговорили» і приготували борщ… Тобто її обов’язки не обмежуються приготуванням борщу і класним сексом».

«Я буду проводити кастинг, вибирати цих дівчат… уже дуже багато подають заявки. Вже біля 100 учасниць подали… Будемо вибирати ту, яка потрібна», — розповіла організаторка.

Сам кандидат Ігор Шевченко повідомив, що завдяки проекту він прагне «знайти своє кохання, хоче створити сім’ю, хоче дітей».

Ігор Шевченко першим подав документи до ЦВК та зареєструвався як кандидат у президенти.

Шевченко був міністром екології та природніх ресурсів України у 2014-2015 роках (уряд Арсенія Яценюка). Раніше, у 2002 році, він ініціював створення та очолив оргкомітет «Асоціації правників України», двічі був обраний президентом асоціації.

В Україні 31 грудня розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Вона триватиме 90 днів. Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року.

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про набір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Також про намір брати участь у президентських перегонах заявив комік та шоумен Володимир Зеленський, який має досить високий рейтинг.

Чинний президент Петро Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Поділитись: