Високий рівень підтримки шоумена Володимира Зеленського в президентських рейтингах є своєрідною спробою голосування виборців проти всіх кандидатів. Таку думку висловила директорка аналітичного Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна в ефірі програми Громадського «Нині вже».

«Це свідчить про розчарування людей в політиці та політиках. Як б сказала, що принаймні в опитуванні це певна реакція — та хоч би Зеленський, аби не ви. Це певним чином голосування проти всіх», — сказала Бекешкіна.

Вона додала, що говорячи про нові обличчя в політиці, люди бачать «добре розкручених людей».

«А Зеленський — тому що він відомий, відомий серіал «Слуга народу». І, власне, коли 66% вважають, що нам потрібні нові політичні лідери, а коли питають, а кого ви бачите такими лідерами, то бачать людей, які добре розкручені — це з телебачення», — сказала директорка аналітичного центру.

8 січня шоумен Володимир Зеленський, який нещодавно заявив, що балотуватиметься у президенти на майбутніх виборах, запропонував виборцям скласти його передвиборчу програму. Він зробив це у стилі Youtube-блогера.

Відповідно до опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова (з 19 по 25 грудня 2018 року) шоумен Володимир Зеленський є третім у передвиборчому рейтингу з показником підтримки 8,8%. Першу позицію посідала лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, а другу — чинний президент Петро Порошенко.

8 січня Центральна виборча комісія зареєструвала ще чотирьох кандидатів у президенти України на виборах 2019 року. Відтак є п'ятеро зареєстрованих кандидатів.

Першим зареєстрованим кандидатом у президенти став самовисуванець Ігор Шевченко.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Поділитись: