Українська армія привела в бойову готовність усі сили та засоби протиповітряної оборони у зв’язку з військовими навчаннями Росії, які вони проводить поблизу українських кордонів та в Криму.

Українська армія привела в бойову готовність усі сили та засоби протиповітряної оборони у зв’язку з військовими навчаннями Росії, які вона проводить поблизу українських кордонів та в Криму.

Про це йдеться у повідомленні Командування повітряних сил ЗСУ.

В українському командуванні заявили, що винищувальна та бомбардувальна авіація Росії здійснювала польоти з аеродромів Шайковка, Кримськ та Бельбек з максимальним наближенням до кордону України, адмінкордону між Кримом та материковою Україною. Також літаки РФ літали на відстані 40 кілометрів від берегової лінії зі сторони Чорного моря.

«Окрім того, група дальніх стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-22, з повним боєкомплектом, у супроводі пари винищувачів Су-30 РФ здійснили політ у повітряному просторі АР Крим, Азовського та Чорного морів», — додали в Збройних силах України.

19 березня повідомлялося, що російські військові розпочали навчання ракетних та артилерійських підрозділів у прикордонних з Україною областях та в анексованому Криму.

Згідно з заявами Росії, участь у навчаннях беруть близько 8 тисяч військових та 1400 одиниць озброєння й техніки.

Раніше НАТО звинуватило Росію у введенні в оману масштабом військових навчань «Захід-2017» та у порушенні правил, спрямованих на зменшення напруженості між РФ та країнами НАТО.

Міноборони РФ заявляло про участь близько 12 700 військовослужбовців. У НАТО стверджують, що у навчаннях взяли участь набагато більше військових і вони імітували атаку на західні країни у серпні та у вересні.

З 14 по 20 вересня на 6 полігонах Білорусі та 3 полігонах Росії відбувалися спільні військові навчання «Захід-2017». 

Рада нацбезпеки та оборони України заявила, що на навчаннях «Захід-2017» Росія відпрацювала умовний ракетно-ядерний удар.

ДИВІТЬСЯ: «У нас тут немає зелених чоловічків»: як відбуваються навчання «Захід-2017».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile