УКРАЇНА

Зустріч глав МЗС у «Нормандському форматі» може відбутись 16 лютого — Клімкін

30 січня, 2018 16:51
УКРАЇНА/Зустріч глав МЗС у «Нормандському форматі» може відбутись 16 лютого — Клімкін
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що зустріч глав МЗС в рамках «Нормандського формату» може відбутись 16 лютого.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що зустріч глав МЗС в рамках «Нормандського формату» може відбутись 16 лютого.

Про це Клімкін на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Італії Анджеліно Альфано, передає «Інтерфаск-Україна».

«За нашою попередньою домовленістю, Зігмар Габріель (глава МЗС Німеччини, — ред.) запропонував провести наступне міністерське засідання «Нормандського формату» 16-го лютого, під час Мюнхенської конференції безпеки», — сказав він.

Клімкн додав, що зустріч відбудеться у разі того, якщо на неї погодиться Росія.

«Будуть консультуватися саме питання безпеки, звільнення наших заручників і політичних в'язнів, і доведення до Росії, що не існує ніякої розумної альтернативи реальної миротворчої місії на території окупованого Донбасу», — наголосив він.

У грудні минулого року Клімкін вперше зустрівся з російським главою МЗС Сергієм Лавровим на перших двосторонніх переговорах поза рамками «нормандського формату».

До цього, у липні минулого року у Мінську відбулася зустріч політичних радників лідерів «Нормандської четвірки».

Пов`язані новини