Мікропивоварня MN Brew разом із дослідниками Університету Люцерна виготовила новий сорт пива — діпер (Deeper). У створенні рецепту брав участь штучний інтелект — це сталося вперше в історії пивоваріння у Швейцарії.

Про це повідомляє швейцарське видання 24 Heures.

Для створення діпера вчені Університету Лозанни розробили програму «Brauer AI», що діє на основі штучного інтелекту. Їй потрібно задати різновид пива, після чого та аналізує міжнародну базу рецептів пива, знаходить у них закономірності й на їхній основі виводить новий рецепт.

«Brauer AI» створив діпер на основі одного з найпопулярніших стилів крафтового пива у США — індійського пейл-елю. Він відрізняється охмеленням і незначною гіркотою смаку. У рецепті штучного інтелекту до класичного рецепту додали цитрусові нотки.

Розробники кажуть: діпер вийшов смачним, із насиченим смаком. І стверджують, що використання штучного інтелекту в пивоварінні не спрямоване на витіснення людей із галузі. Це лише допоможе урізноманітнити рецепти і пришвидшити роботу пивоварів.

Штучний інтелект і пиво

Як не дивно, але «Breuer AI» — не єдина розробка в галузі штучного інтелекту в пивоварінні. Першими в цій галузі стала компанія IntelligentX, яка кілька років тому створила кілька рецептів пива за допомогою аналізу даних і штучного інтелекту.

Перших покупців свого пива IntelligentX просила пройти опитувальник і вказати, що їх влаштовувало чи не влаштовувало в тому чи іншому пиві. Зібрані дані аналізуються штучним інтелектом, аби підказати пивовару, яке саме пиво варити для клієнта. Місія IntelligentX — зробити так, щоб клієнт міг отримати повністю персоналізоване пиво відповідно до своїх уподобань.

А компанія з Данії Carlsberg використовує штучний інтелект, аби виявити «відбиток» смаку різних сортів пив. Ці «відбитки» аналізує штучний інтелект, допомагаючи швидше розробити новий рецепт.

Поділитись: