Детективи Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили досудове розслідування у справі чиновників Збройних сил та державного підприємства Львівський бронетанковий завод за підозрою в розтраті 28,5 мільйонів гривень при закупівлі запчастин для військової техніки.

Детективи Національного антикорупційного бюро та  Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили досудове розслідування у справі чиновників Збройних сил та державного підприємства Львівський бронетанковий завод за підозрою в розтраті 28,5 мільйонів гривень при закупівлі запчастин для військової техніки.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

3 березня підозрюваним і їхнім захисникам відкрито матеріали досудового розслідування для ознайомлення.

У справі фігурують директор держпідприємства, заступник директора підприємства з комерційних питань, начальник Центрального бронетанкового управління, начальник відділу в управлінні ЦБТУ Збройних сил, засновник підприємства «Булет Лайн».

Нагадаємо, що директору «Львівського бронетанкового заводу»  Тимківу суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту або заставу у розмірі 2 млн гривень. Суд також арештував його заступника.

Пізніше повідомлялося, що за Тимківа внесли заставу у розмірі 2 млн грн і він вийшов на свободу. Його також відсторонили від посади на 2 місяці.

У серпні державне підприємство Львівський бронетанковий завод  зобов’язали сплатити до бюджету 9,8 млн гривень за несвоєчасне виготовлення та поставку бойових машин «Дозор Б».

Поділитись: