УКРАЇНА

Звільнена за допис про Гітлера львівська вчителька оскаржуватиме це рішення в суді

25 квітня, 2018 20:32
УКРАЇНА/Звільнена за допис про Гітлера львівська вчителька оскаржуватиме це рішення в суді
Зберегти
Вигляд
Учителька історії львівської школи №100 та депутатка Львівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Мар’яна Батюк оскаржуватиме своє звільнення через суд.

Учителька  історії львівської школи №100 та депутатка Львівської міської ради від ВО «Свобода» Мар’яна Батюк оскаржуватиме своє звільнення через суд.

Про це у коментарі «Українській правді» розповіла речниця ВО «Свобода» Христина Равлюк.

«Мар'яна стверджувала і особисто коментувала, що її сторінку було зламано. Своє звільнення вона оскаржуватиме в суді, де доводитиме свою невинуватість», — сказала Равлюк.

Прес-секретар ВО «Свобода», відповідаючи на запитання, чому Батюк відмовилася надати доступ до своєї сторінки, додала, що всі пояснення вчителька надасть у суді.

Равлюк наголосила, що її однопартійці вважають вважають Гітлера і Сталіна злочинцями, і це навіть записано у їхній «програмі захисту українців, пункт 7.4».

Зауважимо, що сама Мар'яна Батюк своє звільнення не прокоментувала.

Раніше повідомлялось, що політична сила ВО «Свобода» опинилась в  центрі скандалу через допис із привітанням з днем народження Адольфа Гітлера, поширений на Facebook-сторінці депутата Львівської міської ради від  ВО «Свобода» Мар'яни Батюк.

25 квітня Батюк звільнили з посади заступниці директора школи. Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що чекає офіційної позиції партії щодо ситуації, що склалася.

/Юлія Товстоліс

Пов`язані новини