Життя

Звинуваченого у розстрілі студентів у Керчі кримчанина кремували — російські ЗМІ

«360»
Життя/Звинуваченого у розстрілі студентів у Керчі кримчанина кремували — російські ЗМІ
Зберегти
Вигляд
Влада Рослякова, якого російські правоохоронці звинуватили у розстрілі студентів у коледжі в анексованій Керчі, кремували. Прах хлопця, який нібито застрелив себе після нападу, поховали 2 тижні тому під чужим прізвищем. Про це повідомляє російське видання «360» з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Повідомляється також, що відразу після трагедії у коледжі, люди, які співчувають матері Рослякова, почали збирати кошти на похорони 18-річного студента.

Жінці надіслали лист, в якому висловили співчуття і назвали Владислава «жертвою життєвих обставин».

Всього для Галини Рослякової зібрали 101 тисячу рублів. За даними джерела, адресат отримав зібрані кошти і вони пішли за призначенням.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Ми тут — найліпший ОМОН» — мама школяра з Керчі

Нагадаємо, 17 жовтня в політехнічному коледжі в анексованій Керчі стався вибух та стрілянина. Унаслідок стрілянини 21 людина загинула та понад 50 постраждали. За версією російських правоохоронців, стрілянину влаштував — 18-річний Владислав Росляков, студент цього коледжу. Також силовики РФ заявили, що він застрелився після нападу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибух і стрілянина в коледжі Керчі: що відомо

У Росії вибух спочатку визнали терактом, а пізніше перекваліфікували справу на масове убивство. Родичам загиблих виплатять по мільйону рублів. В анексованому Криму оголосили триденний траур за загиблими. Україна через вибух посилила охорону державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ненавидів технікум»: як стрілок у Керчі повторив убивства в американській школі «Колумбайн»

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місто могильної тиші: спецрепортаж із Керчі

Пов`язані новини