УКРАЇНА

Звинувачену в співпраці з РФ військову Нацгвардії засудили до 4 років в'язниці

6 лютого, 2018 18:29
УКРАЇНА/Звинувачену в співпраці з РФ військову Нацгвардії засудили до 4 років в'язниці
Зберегти
Вигляд
Солом’янський райсуд Києва визнав винною у державній зраді військову Нацгвардії та засудив її до чотирьох років позбавлення волі.

Солом’янський райсуд Києва визнав винною у державній зраді військову Нацгвардії та засудив її до чотирьох років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Техніка-оператора відділу інформзабезпечення Центральної бази зберігання Нацгвардії звинуватили у тому, що вона була завербована Росією під час візиту до рідної сестри, яка проживає у Москві.

За даними СБУ, жінка збирала та передавала спецслужбам РФ відомості, що становлять держтаємницю.

«Військовослужбовицею були відпрацьовані розвідувальні завдання, розроблені способи передачі інформації електронним каналом зв’язку, здійснено інструктаж для дотримання заходів конспірації», — йдеться у повідомленні.

Під час досудового слідства військова розкаялась у діях на шкоду України та сприяла слідству, кажуть у спецслужбі. «Враховуючи обставини, суд обрав їй міру покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі», — повідомили у СБУ.

Нагадаємо, у жовтні минулого року в СБУ повідомили про затримання жінки-службовця Нацгвардії за підозрою у передачі інформації спецслужбам РФ.

Пов`язані новини