Екс-прокурор Дмитро Сус, якого звинувачують у розкраданні майна та розтраті речових доказів, вийшов з СІЗО під заставу в 1,2 мільйона гривень.

Екс-прокурор Дмитро Сус, якого звинувачують у розкраданні майна та розтраті речових доказів, вийшов з СІЗО під заставу в 1,2 мільйона гривень.

Про це повідомив його адвокат Дмитро Дмитренко, передає «Українська правда».

За словами адвоката, Сус вийшов з ізолятора ще 20 березня. Водночас він відмовився сказати, хто вніс заставу, посилаючись на адвокатську таємницю.

20 березня стало відомо, що Національне антикорупційне бюро України завершило досудове розслідування по справі екс-прокурора Дмитра Суса.

13 лютого 2018-го екс-прокурора Суса взяли під варту без права на заставу.

Колишнього високопосадовця підозрюють у вчиненні злочину за ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», та 366-1 «Декларування недостовірної інформації» Кримінального кодексу України. Дмитра Суса також звинувачують у залучення співробітників Департаменту ГПУ до скоєння злочинів.

Раніше детективи виявили недостовірність декларації екс-прокурора за 2015 рік: Сус не вніс до списку позашляховика «Audi Q7», порушивши Закон України «Про запобігання корупції».

Автомобіль Суса Audi Q7 був записаний на 85-річну бабусю. У ніч на 17 серпня 2016 року Сус завив поліції, що цей позашляховик викрали.

Дмитро Сус не працює в органах прокуратури з квітня 2017 року, коли його звільнили за систематичне порушення законів «Про запобігання корупції», «Про прокуратуру», правил прокурорської етики та дії, що ганьблять звання прокурора.

Також Сус був фігурантом конфлікту між Генеральною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «НАБУ проти всіх: Чому виник конфлікт між Генпрокуратурою та Антикорупційним бюро».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile