У Кривому Розі оголосили жалобу за загиблими. Кількість постраждалих укотре зросла

Наслідки російського обстрілу по Кривому Рогу, 23 червня 2026 року
Наслідки російського обстрілу по Кривому Рогу, 23 червня 2026 рокуДСНС

Міська влада Кривого Рогу оголосила 24 червня днем жалоби за загиблими внаслідок російського ракетного удару, який забрав життя трьох людей.

Про це повідомив Олександр Вілкул.

Унаслідок російського удару загинуло троє людей — двоє чоловіків віком 25 та 34 років і 54-річна жінка.

Кількість постраждалих збільшилася до 25. З них 20 нині перебувають у лікарнях міста. Зокрема, троє шпиталізованих перебувають у тяжкому стані, один — у вкрай тяжкому стані, один хлопець і літня жінка — у вкрай тяжкому критичному стані.

За даними Вілкула, війська рф поцілили по цивільній інфраструктурі балістичною ракетою «Іскандер-М» із касетними боєприпасами. ДСНС повідомило про пошкоджені об’єкти промислової інфраструктури. Понівечені будівля, що не експлуатувалася, а також екскаватор і легковий автомобіль.

«Люди загинули на відстані приблизно 200 метрів одне від одного через цю варварську зброю…. Це черговий кривавий злочин російських окупантів. Загалом через ракетні та дронові атаки ворога у Кривому Розі загинуло вже 118 мирних жителів, серед яких 16 — це діти. Кожне життя — наш спільний біль…» — написав Вілкул.