У Кривому Розі оголосили жалобу за загиблими. Кількість постраждалих укотре зросла
Міська влада Кривого Рогу оголосила 24 червня днем жалоби за загиблими внаслідок російського ракетного удару, який забрав життя трьох людей.
Про це повідомив Олександр Вілкул.
Унаслідок російського удару загинуло троє людей — двоє чоловіків віком 25 та 34 років і 54-річна жінка.
Кількість постраждалих збільшилася до 25. З них 20 нині перебувають у лікарнях міста. Зокрема, троє шпиталізованих перебувають у тяжкому стані, один — у вкрай тяжкому стані, один хлопець і літня жінка — у вкрай тяжкому критичному стані.
За даними Вілкула, війська рф поцілили по цивільній інфраструктурі балістичною ракетою «Іскандер-М» із касетними боєприпасами. ДСНС повідомило про пошкоджені об’єкти промислової інфраструктури. Понівечені будівля, що не експлуатувалася, а також екскаватор і легковий автомобіль.
«Люди загинули на відстані приблизно 200 метрів одне від одного через цю варварську зброю…. Це черговий кривавий злочин російських окупантів. Загалом через ракетні та дронові атаки ворога у Кривому Розі загинуло вже 118 мирних жителів, серед яких 16 — це діти. Кожне життя — наш спільний біль…» — написав Вілкул.
- Поділитися:
