Приниження від керівництва в Мінветеранів: відомство не виявило порушень, про які казав захисник Шибалов

Євген Шибалов
Євген ШибаловFacebook

Міністерство у справах ветеранів України не виявило фактів порушень прав державних службовців. Раніше ветеран та ексспівробітник відомства Євген Шибалов заявляв про приниження від керівництва.

Про це повідомило Мінветеранів у відповіді на запит «Інтерфакс-Україна».  

За дорученням очільниці міністерства Наталії Калмикової відбулася перевірка щодо можливих фактів порушень прав держслужбовців щодо поваги до своєї особистості, честі та гідності, справедливості й шанобливого ставлення з боку керівників, колег та інших людей. Зокрема, це стосувалося порушень, які у своєму дописі на Facebook описував Євген Шибалов.

«За результатами перевірки та розгляду письмових пояснень працівників Міністерство у справах ветеранів України порушень не виявлено», — йдеться у відповіді.

Водночас у Мінветеранів зауважили, що ветеран не звертався зі скаргами про такі порушення, коли був на посаді.

Що передувало?

У розпорядженні Кабінету Міністрів №11 від 7 січня справді йдеться про те, що Руслана Величко-Трифонюк звільнилася з посади за власним бажанням.

6 січня відомий волонтер та ексвійськовий Євген Шибалов публічно поскаржився на приниження від колишнього керівництва в Мінветеранів. Він розповів, що через це пішов із міністерства.

«За неповні пів року з наснажливих мотиваційних промов керівництва я дізнався про себе багато цікавого. Зокрема, що я: “довбо*об”, “ніх*я не роблю”, “займаюся якоюсь х*їтою”, “вважаю себе дох*я експертом”, “замість роботи тільки піарюся і продаю себе”», — написав Шибалов.

Він не називав прізвищ посадовців, однак у соцмережах закидали приниження ветеранів саме Руслані Величко-Трифонюк.

Того самого дня з’явилося повідомлення про намір її звільнити. Сама Величко-Трифонюк каже, що пішла за власним бажанням.