У Південній Кореї колишню першу леді засудили до семи років ув'язнення

Суд Сеула засудив колишню першу леді Південної Кореї Кім Кон Хі до 7 років позбавлення волі за отримання дорогих подарунків в обмін на призначення на посади.
Про це повідомляє Yonhap.
Центральний районний суд Сеула виніс вирок дружині колишнього президента Юн Сок Йоля Кім після того, як їй висунули звинувачення в отриманні хабарів за посередництво та прийняття дорогих подарунків в обмін на призначення на посади та ділові послуги.
Прокурори вимагали 7,5 року позбавлення волі, стверджуючи, що колишня перша леді неодноразово використовувала свій службовий статус для отримання особистої вигоди.
Зазначимо, що Центральний окружний суд Сеула 28 січня засудив колишню першу леді Кім Кон Хі до 20 місяців ув’язнення. Її визнали винною в прийнятті дорогих подарунків від релігійної організації «Церква об'єднання» в обмін на ділові послуги.
Кім та її чоловік — експрезидент Юн Сок Йоль — стали першим колишнім президентським подружжям у країні, яких засудили за кримінальними звинуваченнями.
Юн Сок Йоль отримав 30 років за ґратами за наказ провести дронову операцію в КНДР.
Ще раніше Юн Сок Йоль уже отримав довічне ув’язнення за іншим епізодом у справі щодо оголошення воєнного стану у країні. Тоді корейські прокурори просили для Юна страти й стверджували, що він здійснив «серйозне посягання на конституційний лад», проте Центральний районний суд Сеула визнав експрезидента винним в організації повстання та засудив до довічного ув’язнення з примусовою працею.
- Поділитися:
