Суспільство
На Харківщині оштрафували жінку за те, що облаяла цивільного чоловіка
Ізюмським міськрайонний суд Харківщини оштрафував жінку на 170 гривень за вчинення домашнього насильства. Вона облаяла свого співмешканця, що викликало у нього «відчуття емоційної невпевненості та завдало шкоди його психічному здоров’ю».
