Політика
Місцеві вибори: після смерті новообраного мера у Конотопі повторно обирали очільника міста. Явка перевищила 30%
Жителі міста Конотоп, що у Сумській області, 24 січня повторно обирали міського голову після того, як переможець виборів Олександр Луговий помер від ускладнень коронавірусної хвороби.

