Лавров повідомив Рубіо, що росія «приступає до ударів по об'єктах у Києві»

Міністр закордонних справ росії Сергій Лавров поговорив телефоном із державним секретарем США Марко Рубіо і повідомив, що росія «приступає до ударів» по об'єктах у Києві, які «використовуються ЗСУ».
Про це пише пропагандистське медіа ТАСС.
«Він (Лавров — ред.) довів до американської сторони, що збройні сили росії приступають до системних ударів по об'єктах у Києві, які використовуються для потреб ЗСУ», — йдеться в повідомленні.
ТАСС також стверджує, що Лавров сказав Рубіо евакуювати з Києва дипломатичний персонал.
Крім того, Лавров у розмові з Рубіо «висловив жаль» із того приводу, що «нахраписті зусилля євроеліти і київського режиму» підривають домовленості росії та США.
Як зазначається, політики підтвердили «взаємну готовність» на нормалізацію дипломатичних відносин.
Погрози росії
25 травня Міністерство закордонних справ росії закликало дипломатів «якомога швидше виїхати з Києва», адже рф готується атакувати «центри ухвалення рішень» і «командні пункти» в столиці України.
У заяві також «попереджають» іноземних громадян про необхідність «якомога швидше покинути місто», а жителів Києва — «не наближатися до об'єктів військової та адміністративної інфраструктури “режиму Зеленського”».
Посадовці рф стверджують, що обстріл Києва відбудеться нібито через атаку на коледж і гуртожиток у Старобільську Луганської області 22 травня. Глава рф володимир путін заявив, що внаслідок атаки загинули шестеро людей, ще 15, за його словами, зникли безвісти. Генштаб ЗСУ уже спростував цю інформацію і заявив, що тоді в районі міста Старобільськ уразили один зі штабів підрозділу «Рубікон».
Український міністр закордонних справ Андрій Сибіга вважає, що партнери не повинні піддаватися російським погрозам, а мають відповідати на них пропорційно — посиленням підтримки України.
- Поділитися:
