«Практично відрізали логістику». У ЗСУ кажуть, що росіяни евакуюються з Кінбурнської коси

Командувач оперативного тактичного угруповання «Одеса» Денис Носіков заявив, що росіяни проводять евакуацію свох підрозділів із Кінбурнської коси внаслідок проблем із логістикою.
Про це він сказав в інтерв’ю «24 каналу».
За його словами, українські війська постійно атакують засоби ураження, які росіяни намагаються підтягнути на Кінбурнську косу. Для цього застосувують дрони середньої дальності.
Завдяки цим ударам разом із підрозділами угруповання військ «Південь» вдалося «практично відрізати» логістику росіян на косі.
«Постачання боєприпасів продовольства та пального фактично зупинене. Солдат без їжі та прісної води воювати не зможе. Тому, за даними розвідки, у них зараз йде евакуація», — каже Носіков.
Раніше партизанський рух «Атеш» також писав про часткову евакуацію підрозділів окупантів із півночі та заходу Кінбурнської коси через проблеми з постачання та втрати серед особового складу.
Це відбувається на тлі посилення українських атак проти російської логістики. Міністр оборони Михайло Федоров казав, що Крим перетворюється на острів через масштабну ізоляцію півострова дронами. За його словами, це може призвести до несподіваних наслідків для росіян.
Командувач Сил безпілотних систем України Роберт Бровді (Мадяр) також говорив, що Україна може ізолювати Крим, узявши під повний контроль ключову автомагістраль «Новоросія».
Ще у травні у Криму запровадили обмеження на продаж бензину A-95 — не більш ніж 20 літрів на добу в одні руки через удари українських безпілотників по об’єктах нафтової промисловості у росії.
На тлі цього страждала і російська логістика на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, а також Криму — вона виявилася «частково паралізованою», оскільки ЗСУ суттєво збільшили кількість атак безпілотників по транспорту армії рф. Зокрема, українські дрони били по пропускному пункту «Джанкой» та мостах біля Чонгару — він з’єднує Крим з Херсонською областю.
- Поділитися:
